Rüyada dudak parçalanması

Rüyada dudak parçalanması kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına, borcunu ödeyeceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dudak parçalanması gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada dolgun dudak rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dudak ihya sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dudak kavlaması moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dudak büyümesi değişik insanlarla karşılaşacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine delalet eder.

Rüyada üst dudak kanaması elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına işaret eder.

Rüyada dudak yarılması ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına rivayet eder.

Rüyada dudak uzaması içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine delalettir.

Rüyada dudak piercing çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, kazancında artış olacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments