Rüyada durgun suda yürümek

Rüyada durgun suda yürümek huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, adaletin geleceğine, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalettir.

Rüyada durgun suda yürümek gördüyseniz:

  • Dışında kalmak istediğiniz konular ya da dikkate almadığınız tavsiyeler söz konusu olabilir.

Rüyada durgun suda yürümek kolaylıklara kavuşacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine tabir olunur.

Rüyada durgun temiz suda yüzmek küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, eline geçen kazancı boşa harcayacağına delalettir.

Rüyada durgun suda abdest almak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada durgun suda yüzdüğünü görmek yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada durgun suda yüzmek arkadaştan görülecek faydaya, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına yorulur.

Rüyada durgun suda balık görmek hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada durgun suda balık tutmak kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada durgun göl görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, geleceğinin de çok parlak olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments