Rüyada düşmanın ok atması

Rüyada düşmanın ok atması bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine inanılır.

Rüyada düşmanın ok atması gördüyseniz:

  • Biraz sakin tonda konuşmakta fayda var.

Rüyada düşmanın küçülmesi bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada düşmanın ok atması bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, elinin de bolluk ve bereket göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşmanın evlenmesi mevkilerinin yüksek olacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine yorulur.

Rüyada düşmanın laf atması dertlerin ve sorunların aşılacağına, kazancın her daim artacağına işarettir.

Rüyada düşmanın kaçması böylece yüzünün güleceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada düşmanın sataşması ortak edineceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanın uyuması ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, dini bütün bir eşe sahip olacağına yorulur.

Rüyada düşmanın konuşması işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.