Rüyada duvarda göz görmek

Rüyada duvarda göz görmek hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, iyileşeceğine, toparlanacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada duvarda göz gördüyseniz:

  • Israrlar soncunda bir toplantıya iştirak etmeniz gerekebilir.

Rüyada duvarda göz görmek gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada duvarda tırmanmak yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, isyan edeceğine yorulur.

Rüyada duvarda nem görmek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvarda koşmak böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına tabir olunur.

Rüyada duvarda küf görmek acılarını dindireceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada duvarda cin görmek düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına tabir olunur.

Rüyada duvarda leke iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvarda tek göz görmek her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, yapılan planların alt üst olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gizem

rüyamda salondayım salonun yanındakı oda yatak odası yatak odası duvarına ful tek göz çizilmiş odaya girmak istemiyorum ama salonda yılanın geçebileceği kadar küçük bi delik var ordan yılan çıkcak diye beklerken uysal köpekler çıkıyo bnde o tek gözün çizildiği odaya giriyorum annem babamda o odada uyuyo aralarına yatıp uzanıyorum bende