Rüyada duvarda kurşun deliği görmek

Rüyada duvarda kurşun deliği görmek sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, ortak edineceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına yorulur.

Rüyada duvarda kurşun deliği gördüyseniz:

  • Çok net, nazik ya da anlayışlı bir ortam olmasa bile, içinde fırsatları barındıran bir atmosferdesiniz.

Rüyada duvarda kurşun deliği görmek avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sürekli bağırıp çağıracağına alamet eder.

Rüyada kafada kurşun deliği görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine delalettir.

Rüyada camda kurşun deliği görmek geçim derdinin kalmayacağına, sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada kurşun deliği doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına işarettir.

Rüyada arabada kurşun deliği görmek şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tuvalet deliği şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada göbek deliği müjdeli haberler alacağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki göbek deliği farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, sorunların çözüme kavuşacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments