Rüyada elbisenin pislendiğini görmek

Rüyada elbisenin pislendiğini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına inanılır.

Rüyada elbisenin pislendiğini gördüyseniz:

  • Hiç ummadığınız kişilerden destek görebilirsiniz.

Rüyada elbisenin pislendiğini görmek girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına işarettir.

Rüyada üzerinin pislendiğini görmek iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına delalettir.

Rüyada evinin pislendiğini görmek olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi evinin pislendiğini görmek sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya yorulmaktadır.

Rüyada elbisenin kısalması kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada elbisenin sökülmesi eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, geniş geniş yaşayacağına işarettir.

Rüyada bir elbisenin dar gelmesi çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine işarettir.

Rüyada elbisenin yakışmaması kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments