Rüyada elinde boncuk görmek

Rüyada elinde boncuk görmek dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına tabir olunur.

Rüyada elinde boncuk gördüyseniz:

  • Her türlü kimseyle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz.

Rüyada elinde boncuk görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada elinde mavi boncuk görmek mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine yorulur.

Rüyada boncuk boncuk ağlamak maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada boncuk boncuk kar görmek arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada boncuk boncuk terlemek kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına inanılır.

Rüyada pul boncuk işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor boncuk sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, anne babanın üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada ip boncuk görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.