Rüyada elinde keser görmek

Rüyada elinde keser görmek uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, yaşamın daha kolay hale geleceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinde keser gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden hoşnut değilsiniz.

Rüyada elinde keser görmek yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada keser tutmak sorumluluk alacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keser bilemek saygın biri haline geleceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına yorulur.

Rüyada demir keser görmek huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırık keser görmek kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına delalet eder.

Rüyada çekiç keser görmek zevkli ve güzel hale geleceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine işaret eder.

Rüyada keser görmek diyanet hayal edilen şeylere kavuşulacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada keser görmek nedir maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments