Rüyada demir keser görmek

Rüyada demir keser görmek ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada demir keser gördüyseniz:

  • Birlikte yaşadığınız veya çalıştığınız insanlarla gereksiz yere tartışmalara girmeyin.

Rüyada demir keser görmek sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine alamet eder.

Rüyada keser tutmak güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada keser bilemek mutluluğu yakalayacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine işarettir.

Rüyada keser görmek nedir her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına tabir olunur.

Rüyada kırık keser görmek ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Rüyada elinde keser görmek mutlu bir beraberlik yaşayacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada keser görmek diyanet kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına yorulur.

Rüyada çekiç keser görmek kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments