Rüyada eriyen çikolata görmek

Rüyada eriyen çikolata görmek korkularının sona ereceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, kazançlı işler yapılacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına yorulur.

Rüyada eriyen çikolata gördüyseniz:

  • Bazı işlerinizde aksaklıklar veya eksiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada eriyen çikolata görmek yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, bazı şeylerin ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada eriyen plastik dünya malına doymak bilmeyeceğine, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eriyen insan görmek yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, örnek insan olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eriyen kar suyu içmek çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eriyen kar zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eriyen karda yürümek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada eriyen adam görmek sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine işarettir.

Rüyada eriyen demir görmek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments