Rüyada erkek cinsiyet organ görmek

Rüyada erkek cinsiyet organ görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek cinsiyet organ gördüyseniz:

  • İlerlemek istediğiniz konuları veya yapmak istediklerinizi netleştirmeniz durumunda maddi anlamda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada erkek cinsiyet organ görmek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada erkek cinsiyet organı keyifli hale geleceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada cinsiyet değiştirme erkek olmak kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organ öpmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine rivayet eder.

Rüyada kadında erkek cinsel organ görmek sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organ görmek diyanet işlerinin çok açılacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendinde erkek cinsel organ görmek çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine işarettir.

Rüyada erkek kendi cinsel organ görmek işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments