Rüyada eşimin elinde tabanca görmek

Rüyada eşimin elinde tabanca görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, heveslerinin biteceğine, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına delalet eder.

Rüyada eşimin elinde tabanca gördüyseniz:

  • O zaman yaşadığınız olaylar size mutluluk verebilir.

Rüyada eşimin elinde tabanca görmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, hem birincilik hem de kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinde tabanca patlaması iyi hissedeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada babasının elinde tabanca görmek işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, iyi konumlara geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abimin elinde tabanca görmek yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin elinde tabanca görmek sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada başkasının elinde tabanca görmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada kardeşinin elinde tabanca görmek en sıkıntılı ve korkutucu anda bile allah’ın yardım edeceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün elinde tabanca görmek sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına, sorunların tek kalemde silineceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments