Rüyada eşini uçurumdan atmak

Rüyada eşini uçurumdan atmak cebinden parasının eksilmeyeceğine, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, hatalarından erken döneceğine rivayet eder.

Rüyada eşini uçurumdan atmak gördüyseniz:

  • Bazılarınız sevdikleri kimselere düşündükleri hediyeyi alabilecekler.

Rüyada eşini uçurumdan atmak amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, borç batağına düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini uçurumdan düşerken görmek ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada bir uçurumdan kurtulmak komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, şanslı günlerin kapıda olduğuna alamet eder.

Rüyada bir uçurumdan düşmek işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine inanılır.

Rüyada uçurumdan itmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına inanılır.

Rüyada uçurumdan kaymak özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına yorulur.

Rüyada uçurumdan koşmak atılan adımların sıkıntı yaratacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına delalettir.

Rüyada uçurumdan atmak biraz dinleneceğine, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.