Rüyada eşinin masaj yaptığını görmek

Rüyada eşinin masaj yaptığını görmek işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, atılım yapacağına, ileriye gideceğine, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına delalettir.

Rüyada eşinin masaj yaptığını gördüyseniz:

  • Ağırbaşlı olmaya verdiğiniz önem başarınızın derecesini belirleyebilir.

Rüyada eşinin masaj yaptığını görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada masaj yaptığını görmek kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin masaj yaptığını görmek allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin başına masaj yaptığını görmek çok yıpranacağına, ruhen güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada birisine masaj yaptığını görmek yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına inanılır.

Rüyada birinin sana masaj yaptığını görmek zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına alamet eder.

Rüyada eşinin ütü yaptığını görmek yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına işarettir.

Rüyada eşinin doğum yaptığını görmek sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, sadece makamının değil kazancının da artacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments