Rüyada eşinin parmağının koptuğunu görmek

Rüyada eşinin parmağının koptuğunu görmek aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, mekân değiştireceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, onlara hocalık edeceğine işarettir.

Rüyada eşinin parmağının koptuğunu gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerden uzak olmanız gerekiyor.

Rüyada eşinin parmağının koptuğunu görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmağinin koptuğunu görmek kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine delalet eder.

Rüyada sol el parmağının koptuğunu görmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine delalettir.

Rüyada başkasının parmağının koptuğunu mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına inanılır.

Rüyada annesinin parmağının koptuğunu görmek destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemin parmağının koptuğunu görmek uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada birisinin parmağının koptuğunu görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada orta parmağının koptuğunu görmek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments