Rüyada eski bir tanıdıkla kavga etmek

Rüyada eski bir tanıdıkla kavga etmek burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, destek göreceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, konfor içinde olacağına, doğru haber almaya, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski bir tanıdıkla kavga etmek gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişilere, akrabalarınıza, ortaklarınıza ya da çalışma arkadaşlarınıza biraz zaman tanımalısınız.

Rüyada eski bir tanıdıkla kavga etmek içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada eski tanıdıkla kavga etmek uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bi tanıdıkla kavga etmek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, artık hayatının bir düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir tanıdıkla kavga etmek birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada eski tanidikla konuşmak işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine delalet eder.

Rüyada eski bir tanıdıkla telefonda konuşmak insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdıkla kavga iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalettir.

Rüyada eski tanıdıkla evlenmek sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments