Rüyada eski eşi yanağından öpmek

Rüyada eski eşi yanağından öpmek kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, hafifleyeceğine, şifa bulacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, öz güven kazanacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına delalet eder.

Rüyada eski eşi yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Hangisinin sıkıntı doğuracağı değil, hangisinin sizin için daha faydalı olacağı üzerine kafa yormanızda fayda var.

Rüyada eski eşi yanağından öpmek yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öptüğünü görmek yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin yanağından makas almak eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi yanağından öpmek verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, işlerinin yolundan çıkacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öpmek daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada eski eşinin yanağından öpmesi eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öpmesi yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi yanağından öptüğünü görmek elde edilecek menfaatlere, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.