Rüyada eski sevgilinin yanağından öptüğünü görmek

Rüyada eski sevgilinin yanağından öptüğünü görmek işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, dini bütün bir eşe sahip olacağına, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öptüğünü gördüyseniz:

  • Olması gerekenler ya da olması beklenenler sizin fikriniz olmayabilir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öptüğünü görmek daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin yanağından öptüğünü görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi yanağından öptüğünü görmek elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin öptüğünü hissetmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından makas almak mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine delalet eder.

Rüyada biri seni yanağından öptüğünü görmek amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öpmek yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin elini öptüğünü görmek kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments