Rüyada eski patronla konuştuğunu görmek

Rüyada eski patronla konuştuğunu görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski patronla konuştuğunu gördüyseniz:

  • Ya da sevdiğiniz bir kişi ilişkilerinizi ilgilendiren konularda yaptığı açıklamalarla sizi şaşırtabilir.

Rüyada eski patronla konuştuğunu görmek gönül hoşluğu yaşayacağına, büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada patronla konuştuğunu görmek iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine inanılır.

Rüyada eski patronla görüşmek alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına delalettir.

Rüyada eski patronla yolculuk çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına inanılır.

Rüyada eski patronla el sıkışmak yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski patronla şakalaşmak sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine tabir olunur.

Rüyada eski patronla yatmak dikkat çekeceğine, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına tabir olunur.

Rüyada eski patronla bayramlaşmak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.