Rüyada eski sevgilim beni öptü

Rüyada eski sevgilim beni öptü kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine,  işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilim beni öptü gördüyseniz:

  • Baskılar yıldırıcı olabilir ya da bazı kişilerin planlarındaki değişiklikler size sıkıntı yaratabilir.

Rüyada eski sevgilim beni aldatıyordu ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, işinin ehli durumuna geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilim beni öptü böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilim beni aramasi kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilim beni kaçırıyordu kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni engelledi büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, büyük zorluklar geçireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilim beni öpüyordu büyük paralar kazanacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni kiskandi her şeyi kuralına göre yapacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments