Rüyada eski sevgilim beni tanımadı

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, işinden geri kalacağına, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı gördüyseniz:

  • Yakın bir dostunuz, iş arkadaşınız ya da komşunuz nişanlanabilir, evlenebilir veya benzeri bir olayı olabilir.

Rüyada eski sevgilim beni aramasi dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilim beni aldatıyordu hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni kaçırıyordu yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, aksiliklerin son bulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni engelledi toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı kazançlı işler yapılacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilim beni öptü kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilim beni kiskandi işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilim beni engellemiş sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments