Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini dövmek

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini dövmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, dertlerin sonlanacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini dövmek gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi geliştirmeye çalışmalısınız.

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini dövmek huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini dövmesi yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilimin yeni sevgilisini görmek sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisini görmek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilimin eski sevgilisini dövdüm bazı sırların açığa çıkacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilimin sevgilisini görmek eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilimin eski sevgilisini dövmek problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, ters giden işlerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilisini görmek kafa olarak daha rahat edileceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.