Rüyada eski sevgilinin seni ellemesi

Rüyada eski sevgilinin seni ellemesi bolluk içine olacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işinde başarılı olacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni ellemesi gördüyseniz:

  • Kuzenleriniz, kardeşleriniz veya diğer akrabalarınızla ilgili hoş haberler alabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin seni uyandırması sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, maddi olarak zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin seni tanımaması zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kandırması hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni kucaklaması kişinin gönlünün ferahlayacağına, hasret ve özlem gidereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni gıdıklaması iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin seni görmesi başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, acı veren kazalara yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin seni kovalaması sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin seni aşağılaması sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.