Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek

Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmanıza olanak sağlayabilecek gruplara dahil olabilir, ev ahalisiyle veya iki kişilik romantik planlar yapabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinizin evlendiğini görmek işlerinin karışacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada sevgilinizin eski sevgilisini görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinizin sizi aradığını görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinizin evlendiğini görmek çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinizin başkasıyla evlendiğini görmek aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinizin nişanlandığını görmek kazancın günden güne daha da artacağına, zor durumların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinizin ağladığını görmek üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinizin sizi öpmesi evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.