Rüyada eski sevgiliyle atışmak

Rüyada eski sevgiliyle atışmak çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle atışmak gördüyseniz:

  • Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle eğlenmek çok büyük kazançlar sağlayacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle top oynamak kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle görüşememek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle küsmek enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle ev kiralamak herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle atışmak çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle selamlaşmak borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyle et yemek sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.