Rüyada et tantuni görmek

Rüyada et tantuni görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, iyi şeyler yaşayacağına, başını borçlardan kaldıramayacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına inanılır.

Rüyada et tantuni gördüyseniz:

  • Gerçeklerden kaçma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada tantuni sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tantuni yapmak nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına işaret eder.

Rüyada et tantuni görmek şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına delalettir.

Rüyada tantuni almak yapılan işte yeniden kara geçileceğine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada et tantuni yemek yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada tantuni yemek kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada tantuni dükkanı görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, nimetin ve kazancın artacağına yorulmaktadır.

Rüyada tantuni görmek bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments