Rüyada ev kapısının yanması

Rüyada ev kapısının yanması rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, mallarının artacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada ev kapısının yanması gördüyseniz:

  • Sizden yaşca büyük kişiler nedeniyle daha fazla görev ya da sorumluluk almanız gerekebilir.

Rüyada ev kapısının çıkması mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ev kapısının yanması ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına yorulur.

Rüyada ev kapısının açılmaması atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, güvenli ve mutluluk dolu seyahate işaret etmektedir.

Rüyada ev kapısının kapanmaması karın artacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine yorulur.

Rüyada ev kapısının kilitlenmemesi işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına inanılır.

Rüyada kapısının kırılması kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine tabir olunur.

Rüyada tuvalet kapısının kırılması dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçe kapısının yıkılması kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments