Rüyada evli bir kadını görmek

Rüyada evli bir kadını görmek ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, sabit geliri olacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine işarettir.

Rüyada evli bir kadını gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda karşınızdaki kişinin bazı beklentileri nedeniyle baskısını hissediyorsunuz.

Rüyada evli bir kadını görmek geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine rivayet eder.

Rüyada evli kadını başkasıyla görmek maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada evli bir kadını evlenirken görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada evli kadını hamile görmek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin evli kadını görmek hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada evli kadını istemeye gelmeleri aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına alamet eder.

Rüyada evli kadını gelin görmek onun kıymetini her daim bileceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada evli bir kadını istemeye gitmek rahatının yerine geleceğine, ona göre davranacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments