Rüyada gelininin oğlunu aldattığını görmek

Rüyada gelininin oğlunu aldattığını görmek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, yüzünün kızaracağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada gelininin oğlunu aldattığını gördüyseniz:

  • Vereceğiniz kararlarda tecrübelerinizi ön plana almanız gerekiyor.

Rüyada gelininin oğlunu aldattığını görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelininin annesini görmek büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına delalettir.

Rüyada kendi gelininin ağladığını görmek kazancının eksileceğine, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelininin hamile haberini almak ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelininin erkek bebek doğurduğunu görmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına işarettir.

Rüyada gelininin evlendiğini görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada gelininin öldüğünü görmek sürekli tartışacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada gelininin hamile olduğunu görmek ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments