Rüyada gelinliğin altına pantolon giymek

Rüyada gelinliğin altına pantolon giymek projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, şansının açılacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına tabir olunur.

Rüyada gelinliğin altına pantolon giymek gördüyseniz:

  • Biraz rahatlamayı herkesten çok hak ettiniz.

Rüyada gelinliğin altına pantolon giymek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, başını borçlardan kaldıramayacağına işaret eder.

Rüyada gelinliğin altına siyah pantolon giymek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, ilim irfan öğreneceğine inanılır.

Rüyada gelinliğin altına yeşil ayakkabı giymek kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine rivayet eder.

Rüyada gelinliğin altına bot giymek sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, büyük çaba sarfedeceğine delalet eder.

Rüyada gelinliğin altına siyah ayakkabı giymek ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine delalettir.

Rüyada gelinliğin altına siyah topuklu ayakkabı giymek bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz gelinliğin altına siyah ayakkabı giymek sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine, borçların kapanacağına delalettir.

Rüyada gelinliğin altına siyah bot giymek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.