Rüyada genc kızı olduğunu görmek

Rüyada genc kızı olduğunu görmek işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genc kızı olduğunu gördüyseniz:

  • Birlikte iş yaptığınız ya da ortak çıkarınız olan kişilerle ilişkilerinize zarar vermemenizde fayda var.

Rüyada genc kızı olduğunu görmek nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına inanılır.

Rüyada genç bir kızı görmek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada genç bir kızı öpmek düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada genç bir kızı yıkamak çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık genç bir kızı görmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, uzun süre cesaretini toplayamayacağına işarettir.

Rüyada bir genc kızı hamile görmek çok mutlu bir yuva kurulacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genc kızı görmek işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada genç bir kızı sakallı görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.