Rüyada giysiyle yıkanmak

Rüyada giysiyle yıkanmak büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, rakiplerine yenileceğine, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, yollarını ayıracağına, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada giysiyle yıkanmak gördüyseniz:

  • Zaman geçirme biçiminiz yakınınızdaki bazı kişilerin şikayetlerine neden olabilir.

Rüyada giysiyle yıkanmak önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, doğru kararların alınacağına işarettir.

Rüyada giysiyle yüzmek mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada giysiyle banyo yapmak bir sağlık sorunu yaşanacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına işaret eder.

Rüyada giysiyle denize girmek ününü ülke dışına taşıyacağına, dertlerin sona ereceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments