Rüyada görünmeyen ama hissedilen bir varlık görme

Rüyada görünmeyen ama hissedilen bir varlık görme ön planda kalmayı sağlayacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, bir sebeple sıkıntılarının artacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada görünmeyen ama hissedilen bir varlık görme gördüyseniz:

  • Dağınık düşünceler, bir araya getiremediğiniz bir sürü ufak-tefek işinizin birikerek bir çığ gibi üzerinize yıkılma korkusu sizi tedirgin bir havaya sokuyor.

Rüyada görünmeyen ama hissedilen bir varlık görme siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, yolunun açılacağına delalettir.

Rüyada görünmeyen varlık görmek mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, çok hayırlı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada görünmeyen bir varlık görmek kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada görünmeyen varlık hissetmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına delalet eder.

Rüyada görünmeyen varlık tarafından çekilmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına delalettir.

Rüyada hissedilen acı güvensizliğini yeneceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine inanılır.

Rüyada hissedilen duygular sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada varlık görmek işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.