Rüyada gümüş taç almak

Rüyada gümüş taç almak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada gümüş taç almak gördüyseniz:

  • Size karşı kişiler, zıt görüşler veya şikayetler söz konusu olabilir.

Rüyada gümüş sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saf gümüş ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, bazı konularda önayak olunacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş haç görmek hedeflerine yaklaşacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada gümüş gondol helal rızka kavuşacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada gümüş madalyon aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına alamet eder.

Rüyada gümüş temizlemek kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada gümüş nalın ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş dükkanı seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.