Rüyada güvercinin koluna konması

Rüyada güvercinin koluna konması iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına işaret eder.

Rüyada güvercinin koluna konması gördüyseniz:

  • Kontrolünü kaybeden veya iniş çıkışlı hareketleri olan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada güvercinin koluna konması kazancının sürekli artacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercinin koluna konması toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güvercinin ele konması yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada güvercinin yem yemesi yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, zor durumda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güvercinin eve girmesi ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine işarettir.

Rüyada güvercinin ısırması yaşanan zor günlerin biteceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada güvercinin yanına gelmesi sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada güvercinin takla atması borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments