Rüyada halıyı kirletmek

Rüyada halıyı kirletmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, darlık içine düşeceğine, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada halıyı kirletmek gördüyseniz:

  • Duygusal konular zamanınızı alıyor ya da sizi yavaşlatıyor olabilir.

Rüyada halıyı süpürmek çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına delalet eder.

Rüyada halıyı sermek kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına delalettir.

Rüyada halıyı ıslatmak rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada halıyı düzeltmek rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada halıyı kirletmek işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına delalet eder.

Rüyada yeşil halıyı görmek aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına delalet eder.

Rüyada eski halıyı atmak isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, bütün maksatlarının gerçekleşmesi yorulur.

Rüyada halıyı başkasına vermek çok büyük işlere adın yazdıracağına, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments