Rüyada hamile kadını taşımak

Rüyada hamile kadını taşımak maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, ayıplı yolara sapacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına delalet eder.

Rüyada hamile kadını taşımak gördüyseniz:

  • Yaratıcı fikirleriniz varsa gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Rüyada hamile olmayan bir kadını hamile görmek rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine alamet eder.

Rüyada hamile bir kadını doğurtmak üzüleceğine ve borçlanacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına delalettir.

Rüyada hamile kadını öldürmek talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadını korumak hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına delalet eder.

Rüyada kadını hamile görmek en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile bir kadını yıkamak rahat bir hayatın kapısının açılacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına inanılır.

Rüyada hamile bir kadını öpmek yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadını taşımak daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments