Rüyada hamile bir kadını öpmek

Rüyada hamile bir kadını öpmek kötü halinden eser kalmayacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, güzel günler yaşayacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada hamile bir kadını öpmek gördüyseniz:

  • İş hayatınız, sağlığınız veya duygusal hayatınızla ilgili bazı konular zaman alabilir veya sabrınızı zorlayabilir.

Rüyada hamile olmayan bir kadını hamile görmek istediği herşeye kavuşacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına rivayet eder.

Rüyada kadını hamile görmek attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada hamile bir kadını öpmek onlara sanat öğreteceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine delalettir.

Rüyada hamile bir kadını doğurtmak işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine delalet eder.

Rüyada hamile kadını taşımak ondan şifa göreceğine, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine rivayet eder.

Rüyada hamile kadını öldürmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine işarettir.

Rüyada hamile bir kadını yıkamak sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine işarettir.

Rüyada hamile kadını korumak iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, kişinin sıkıntıların artacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments