Rüyada hamile kadının boğulması

Rüyada hamile kadının boğulması belli bir kazanç elde edileceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının boğulması gördüyseniz:

  • Kalbinizin sesini dinleyin.

Rüyada hamile kadının kendini hamile görmesi kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, küslerin barışacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının hamile görmesi çok hayırlı günler görüleceğine, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının boğulması yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının kar görmesi işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına tabir olunur.

Rüyada dul kadının hamile olması her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının dua etmesi geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments