Rüyada hamile kalmaya karar vermek

Rüyada hamile kalmaya karar vermek ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, yalan söylemeye, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kalmaya karar vermek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir kimseyseniz, yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilişkileriniz arasında karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz.

Rüyada hamile kalmaya karar vermek başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kalmaya çalışmak kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada bir yere kalmaya gitmek yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına inanılır.

Rüyada arkadaşına kalmaya gitmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin evine kalmaya gitmek hileye, fesada bulaşacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına inanılır.

Rüyada hayatta kalmaya çalışmak sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanlış karar vermek verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ev satmaya karar vermek sevdikleri ile kavuşacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.