Rüyada hamile olduğumu öğrendim

Rüyada hamile olduğumu öğrendim aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, karşılıksız bırakmayacağına, iş kaybı yaşayacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, karısı şile arasının çok iyi olacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada hamile olduğumu öğrendim gördüyseniz:

  • Diğerlerini dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada hamile olduğumu öğrendim işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada kendimi hamile olduğumu öğrendim bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşime hamile olduğumu söylemek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin benim hamile olduğumu söylemesi rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, para sıkıntısından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada hamile olduğumu söylediler parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendimi hamile olduğumu öğrenmek işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine yorulur.

Rüyada annemin bana hamile olduğumu söylemesi rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine tabir olunur.

Rüyada hamile olduğumu duydum işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.