Rüyada hamile olduğunu herkese söylemek

Rüyada hamile olduğunu herkese söylemek maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, kazancın günden güne artacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu herkese söylemek gördüyseniz:

  • Aradığınız yardımı bulamayabilirsiniz veya diğerlerinin işten kaçmaları veya sorumluluklarından bir haber olmaları sizi rahatsız edebilir.

Rüyada hamile olduğunu herkese söylemek dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada herkese hamile olduğunu söylemek aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile iken tekrar hamile olduğunu görmek yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına inanılır.

Rüyada herkese su dağıtmak aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına işarettir.

Rüyada herkese küsmek korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada herkese ateş etmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada herkese rest çekmek borç batağına düşeceğine, huzurunun bozulacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.