Rüyada hamur lokum görmek

Rüyada hamur lokum görmek gıybet edeceğine, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, şansın ve bahtın da açılacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, kötü duygularından arınacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada hamur lokum gördüyseniz:

  • Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Rüyada hamur lokum görmek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına delalet eder.

Rüyada lokum görmek lokum yemek haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada lokum ne demek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, işlerinin hemen hallolacağına tabir olunur.

Rüyada çok lokum görmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine işarettir.

Rüyada lokum yedirmek rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada lokum dağitmak işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada lokum pişirmek anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada lokum atmak yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments