Rüyada harp olduğunu görmek

Rüyada harp olduğunu görmek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, dertlerin sona ereceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada harp olduğunu gördüyseniz:

  • Kariyerinizi, işinizi veya sosyal toplumdaki yerinizi ilgilendiren başlıklarda yanıltıcı etkiler söz konusu olabilir.

Rüyada harp olduğunu görmek işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, evlilik yolunda engeller çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada harp çıkması arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, doğru yolu bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada harp okulu görmek kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, hoş muhabbette olacağına yorulur.

Rüyada harp etmek allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada harp savaş görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Rüyada harp okulu kazanmak kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada harp görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına işaret eder.

Rüyada harp okuluna gitmek özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.