Rüyada hastaya hizmet etmek

Rüyada hastaya hizmet etmek dirliğin bozulabileceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, alanında marka bir isim olacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada hastaya hizmet etmek gördüyseniz:

  • Sır saklamanız veya başkalarının sorunlarını kendinizinkilerden önde tutmanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada hastaya hizmet etmek güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir hastaya hizmet etmek hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına yorulmaktadır.

Rüyada hizmet yapmak aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada hizmet etmek kazancın günden güne artacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada komutana hizmet etmek işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine işaret eder.

Rüyada camiye hizmet etmek maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bu sayede iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlıya hizmet etmek birçok sıkıntıya iyi geleceğine, allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına alamet etmektedir.

Rüyada başbakana hizmet etmek onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, rakiplerin alt edileceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.