Rüyada hep aynı erkeği görmek

Rüyada hep aynı erkeği görmek hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada hep aynı erkeği gördüyseniz:

  • Ani tepkiler veren veya tahmin edilmesi güç hareketleri olan kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada hep aynı erkeği görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine yorulur.

Rüyada sürekli aynı erkeği görmek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki erkeği aynı yatakta görmek eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına alamet etmektedir.

Rüyada hep aynı erkeği görmek ne anlama gelir o işin tüm risklerini göze alacağına, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine alamet eder.

Rüyada aynı erkeği görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeği kovmak ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine inanılır.

Rüyada bir erkeği sarılmak mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine alamet etmektedir.

Rüyada bi erkeği öpmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.