Rüyada hortum çalmak

Rüyada hortum çalmak aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine delalettir.

Rüyada hortum çalmak gördüyseniz:

  • Belli işlerinizi bitirebilmek için gereken zamanı ayırmanız gerekiyor.

Rüyada hortum ve su deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizde hortum parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada hortum kopması başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hortum dan kaçmak uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı hortum yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına delalet eder.

Rüyada hortum sulama bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, günden güne daha artan başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada hortum yıkamak sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine delalettir.

Rüyada mor hortum görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.