Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olmak

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olmak kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, yüksek mertebeye geleceğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olmak gördüyseniz:

  • Ya da partneriniz yeni maddi kaynaklar bulabilir.

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olmak işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, kem gözlere geleceğine yorulur.

Rüyada eski hoşlandığın kişiyle sevgili olmak maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine işaret eder.

Rüyada hoşlandığın kişiyle sevgili olduğunu görmek mal edineceğine, allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada eskiden hoşlandığın kişiyle sevgili olmak elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına, endişelerini silip atacağına tabir olunur.

Rüyada hoşlandığın kişiyle evlenmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına yorulur.

Rüyada hoşlandığın kişiyle yakınlaşmak başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine delalettir.

Rüyada hoşlandığın kişiyle küsmek geçim derdi çekeceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına işarettir.

Rüyada hoşlandığın kişiyle nişanlanmak gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments