Rüyada iki bacaktan vurulmak

Rüyada iki bacaktan vurulmak tatsızlıkların ortadan kalkacağına, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki bacaktan vurulmak gördüyseniz:

  • Size yapılan istekler başta önemsiz gibi görünseler daha sonra büyük önem kazanabilir.

Rüyada bacaktan kıl çıkarmak karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine yorulur.

Rüyada bacaktan tüy koparmak daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına rivayet eder.

Rüyada sol bacaktan yaralanmak atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada iki bacaktan vurulmak sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada bacaktan öpülmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına yorulmaktadır.

Rüyada vurulmak bacaktan yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine inanılır.

Rüyada bıçaklanmak bacaktan aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacaktan kan fışkırması ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.