Rüyada ilk defa kaş aldırmak

Rüyada ilk defa kaş aldırmak her geçen gün başarıların artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada ilk defa kaş aldırmak gördüyseniz:

  • İstemeseniz de, verdiğiniz sözleri tutmanız gerekiyor.

Rüyada ilk defa kaş aldırmak iş için gurbete gidileceğine, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ilk defa bir eve gitmek elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki defa evlenmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada ilk defa yüzmek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki defa abdest almak kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kabeyi ilk defa görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ilk defa sigara içmek arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına tabir olunur.

Rüyada ilk defa regl olmak elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments